CHCEM INFORMATÍVNU CENOVÚ PONUKU

Ďakujeme. Cenová ponuka je už na ceste k Vám :-)

Obhliadka a zameranie
- obhliadka navrhovaného objektu, odborné zameranie, zdigitalizovanie pôdorysu vrátane jeho rozmerov
Cena
20€/hod. 
Balíček DISPOZÍCIA
- 3 varianty možného riešenia dispozície daného priestoru.  Zákazník tieto podklady obdrží v elektronickej aj tlačenej forme.
Cena
individuálne, podľa m2
Balíček DIZAJNÉR
- návrh a 3D vizualizácia interiéru. Slúži na získanie reálnej predstavy o budúcom vzhľade a riešení interiéru. Obsahuje celkové farebné a materiálové riešenie, výber a súpis zariaďovacích predmetov, typového alebo atypického nábytku, výber osvetľovacích prvkov a pod...
od 16 €/m2 
Cena
Balíček STOLÁR
- pre zákazníkov, ktorí už od nás majú vyhotovený návrh interiéru ( balíček Dizajnér ) a majú záujem o realizáciu navrhovaného atypického nábytku na mieru. Tento balíček zahŕňa podklady pre výrobu atypického nábytku na mieru. Obsahuje okótované jednotlivé nábytkové prvky, špecifikáciu navrhovaných materiálov, technických detailov, výsuvov, kovaní, madiel, LED podsvietení...Po ich vyhotovení obdrží zákazník rovno aj cenovú ponuku na výrobu týchto atypických nábytkov od našich stolárov. Tieto výkresy vie zákazník samozrejme využiť aj pre nacenenie nábytkov u akéhokoľvek iného stolára. 
Cena
individuálne, podľa návrhu
Balíček STAVBÁR
pre zákazníkov, ktorí majú záujem realizovať navrhované dielo presne podľa nášho návrhu (balíček Dizajnér). Zahŕňa realizačné podklady pre remeselníkov - výkresy finálneho dispozičného riešenia, SDK podhľadov, rozmiestnenia svietidiel, vypínačov, zásuviek, rozmiestnenia sanitárnych prvkov... Na základe týchto podkladov vie stavbu realizovať akýkoľvek stavbár. 
Cena
individuálne, podľa návrhu
Autorský dozor/konzultácie
Zákazníci, ktorí od nás majú vypracovaný návrh interiéru (balíček Dizajnér) a balíček Stavbár, môžu využiť možnosť konzultácie osobne/prostredníctvom stavbára. V zmysle ľahšej a zrozumiteľnejšej realizácie dizajnér, ktorý projekt navrhol vysvetlí, ozrejmí a odkomunikuje stavebné úpravy a potrebné informácie, aby tak realizácia mohla byť presným zrkadlom návrhu. Možnosť konzultácie vie zákazník využiť buď v našich priestoroch, alebo priamo na stavbe. 
15 €/hod.
Cena