top of page

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

PREČO OSLOVIŤ INTERIÉROVÉHO DIZAJNÉRA?

 
Sme odborníci v oblasti navrhovania a zlepšovania interiérových priestorov. Naše znalosti a skúsenosti v oblasti farieb, materiálov, nábytku a rozloženia miestností Vám môžu pomôcť vytvoriť esteticky príjemné a funkčné prostredie v domácnosti. Môžeme Vám pomôcť s výberom vhodných dekorácií a prvkov, ktoré oživia váš interiér. Ak máte záujem o profesionálny a dobre premyslený dizajn vášho interiéru, riešenie interiérového dizajnéra môže byť pre Vás veľmi prospešné.

KOĽKO STOJÍ NÁVRH INTERIÉRU?

 

Cena za návrh sa odvíja od veľkosti navrhovanej plochy, a teda od toho, koľko m2 budeme navrhovať. Pri interiéroch nad 50m2 je cena za 1m2 28€. Pod 50m2 je to individuálne, napríklad, ak máme obývaciu izbu s kuchyňou o rozlohe 35m2, cena za m2 je 31€. Vo všeobecnosti platí, čím väčšiu plochu navrhujeme, tým je cena za 1m2 nižšia. Ak chcete vedieť presnú cenu návrhu Vášho interiéru, stačí vyplniť DOTAZNÍK a my Vám zašleme nezáväznú cenovú ponuku na Váš mail.

MUSÍM SI DAŤ NAVRHNÚŤ CELÝ BYT ČI DOM ?

 

Samozrejme, že nie. Navrhujeme aj jednotlivé miestnosti, napríklad samostatne detskú izbu, kúpeľňu, či spálňu a pod. Takže navrhnúť si viete kľudne dať iba jednu miestnosť.

MUSÍME SA KVÔLI NÁVRHU STRETNÚŤ ?

 

V prípade, ak disponujete pôdorysom priestoru s platnými rozmermi, stretnutie nie je nutné. Všetko vieme vybaviť telefonicky, prípadne mailom.

 

ROBÍTE NÁVRHY PRE CELÉ SLOVENSKO ?

 

Počas nášho pôsobenia sme navrhovali interiéry nielen po celej našej republike, ale aj v USA, Nemecku, Chorvátsku, Luxembursku, Česku, či vo Veľkej Británii. Ak máme k dispozícii pôdorys, alebo si zákazník priestor zameria sám, návrh interiéru vieme vypracovať kdekoľvek na svete.

 

ČO POTREBUJEM NA VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY?

 

Na vypracovanie cenovej ponuky stačí vedieť aspoň približnú výmeru navrhovaných miestností. Takže jednoducho, metrom odmeriate šírku a dĺžku miestnosti. V prípade, ak disponujete podkladmi, kde pôdorys obsahuje platné rozmery, máte uľahčenú robotu. :)

NEMÁM PÔDORYS S PLATNÝMI ROZMERMI, ČO TERAZ?

 

Na vypracovanie návrhu interiéru potrebujeme presné rozmery priestoru. V prípade novostavieb disponuje väčšinou zákazník platným pôdorysom, kde je zaznačené všetko potrebné. V prípade, ak pôdorysom nedisponujete, priestor je potrebné prísť si zamerať. Po dohodnutí termínu k Vám prídeme a priestor odborne zameriame na účely vypracovania návrhu. Táto služba je spoplatnená v sume 80€. (pri interiéroch nad 50m2) a v sume 50€ (pri interiéroch pod 50m2).

JEDNÁ SA LEN O JEDNU IZBU, JE POTREBNÉ ABY STE JU PRIŠLI ZAMERAŤ OSOBNE?

 

Samozrejme, je lepšie ak priestor zameriame profesionálne my. Pri zameraní si totiž všímame množstvo detailov, ktoré si vy všimnúť nemusíte. Ak to nie je z rôznych dôvodoch možné a jedná sa  napríklad len o jednu izbu, vieme Vám podať inštruktáž ohľadom rozmerov, ktoré k návrhu potrebujeme a priestor si viete zamerať svojpomocne.

AK BUDEM SÚHLASIŤ S CENOU, ČO NASLEDUJE?

 

Po odsúhlasení cenovej ponuky sa na začiatok spolupráce vystaví zálohová faktúra vo výške 60% z odsúhlasenej cenovej ponuky. V momente, kedy je táto záloha pripísaná na náš účet, návrh zaradíme do rozvrhu prác. Prejdeme si (osobne, telefonicky, alebo mailom) všetky Vaše požiadavky, preferencie, inšpiračné obrázky, skrátka všetko, čo nám pomôže návrhom sa čo najviac trafiť do Vášho vkusu.

 

CENA NÁVRHU MI VYHOVUJE, AVŠAK NEVYHOVUJE MI DOBA DODANIA NÁVRHU

 

Doba dodania návrhu sa pohybuje v rozmedzí 3-8 týždňov. Počas celého roka je to veľmi individuálne a pred začatím spolupráce Vám doba dodania bude oznámená. Ak by pre Vás bola nevyhovujúca, vždy vieme niečo vymyslieť tak, aby boli spokojné obe strany.

ZAPLATÍM CELÚ SUMU NARAZ?

 

Na začiatok spolupráce a na zaradenie Vášho projektu do rozvrhu prác je potrebné uhradiť zálohovú faktúru vo výške 60% z odsúhlasenej cenovej ponuky. Zvyšných 40% zaplatíte až keď Vám bude návrh odovzdaný.

 

UHRADIL SOM ZÁLOHOVÚ FAKTÚRU, ČO TERAZ ?

 

V prípade, ak zákazník súhlasí s cenovou ponukou, prejdeme si takisto dobu dodania návrhu. Po úhrade zálohovej faktúry zaradíme Váš projekt do rozvrhu prác. V termíne, ktorý si dohodneme potom obdržíte vypracovaný návrh interiéru. Návrh si prezriete a ak máte k návrhu nejaké pripomienky, sformulujeme si ich a pristúpi sa k ich zapracovaniu. Po úprave Vám zašleme finálny návrh interiéru podľa Vašich predstáv. 

ČO AK SA MI NÁVRH NEBUDE PÁČIŤ?

 
Počas existencie firmy sme navrhli už stovky interiérov a našťastie sa nám ešte nestalo, aby zákazník nebol s návrhom na konci spokojný. V cene návrhu je zahrnutý návrh +1 súbor úprav a teda ak má zákazník k návrhu nejaké pripomienky, návrh sa upraví.

VIETE MI POMÔCŤ S VÝROBOU A MONTÁŽOU NAVRHNUTÉHO NÁBYTKU?

 

Samozrejme. Už rokmi máme overenú spoluprácu s našimi dvornými stolármi a v prípade záujmu Vám po vypracovaní návrhu vieme dať nábytky bezplatne naceniť u našich stolárov. Následne sa na základe ceny a doby dodania nábytku sami rozhodnete, či chcete využiť ich služby. 

ČO AK MÁM VLASTNÉHO STOLÁRA?

 

V prípade záujmu Vám vypracujeme cenovú ponuku na zhotovenie stolárskych podkladov ( a teda návrh zakreslíme vo forme výkresov pre stolára) na základe ktorých Vám nábytok zhotoví ktorýkoľvek stolár.

ČO AK NAVRHNETE INTERIÉR, KTORÝ SA NEDÁ ZREALIZOVAŤ?

 

Roky praxe náš naučili robiť si svoju prácu profesionálne. Myslíme si, že práve toto na trhu odlíši priemerné firmy od tých ktoré to myslia vážne. Návrh premýšľame nielen vizuálne, ale aj technicky do najmenšieho detailu tak, aby bol v 100% miere realizovateľný. 

 

MÁM ZÁUJEM O ZREALIZOVANIE NÁVRHU, VIETE MI S TÝM POMÔCŤ ?

 

Aby sme sa vedeli plnohodnotne venovať návrhom interiérov, nevenujeme sa priamo ich realizáciám. Na trhu je množstvo firiem a remeselníkov, ktorí Vám v tomto vedia pomôcť. Z našej strany Vám v prípade záujmu vieme vypracovať stavbárske výkresy rôznych profesii, aby pre Vás realizácia bola hračkou. Po vypracovaní návrhu nám tak len poviete, o aké profesie by ste mali záujem a my Vám vypracujeme cenovú ponuku na zhotovenie týchto podkladov. 
bottom of page