top of page

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

OD ČOHO SA ODVÍJA CENA ZA NÁVRH?

 

Cena za návrh sa odvíja od veľkosti navrhovanej plochy, a teda od toho, koľko m2 budeme navrhovať. Pri interiéroch nad 50m2 je cena za 1m2 20€. Pod 50m2 je to individuálne, napríklad, ak máme obývaciu izbu s kuchyňou o rozlohe 35m2, cena za m2 je 23€. Vo všeobecnosti platí, čím väčšiu plochu navrhujeme, tým je cena za 1m2 nižšia. Ak chcete vedieť presnú cenu návrhu Vášho interiéru, stačí vyplniť DOTAZNÍK a my Vám zašleme nezáväznú cenovú ponuku na Váš mail.

MUSÍM SI DAŤ NAVRHNÚŤ CELÝ BYT ČI DOM ?

 

Samozrejme nie. Navrhujeme aj jednotlivé miestnosti, napríklad samostatne detskú izbu, kúpeľňu, či spálňu a pod. Takže navrhnúť si viete dať aj iba jednu miestnosť.

 

ČO POTREBUJEM NA VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY?

 

Na vypracovanie cenovej ponuky stačí vedieť aspoň približnú výmeru navrhovaných miestnosti. Takže jednoducho, metrom odmeriate šírku a dĺžku miestnosti. V prípade, ak disponujete podkladmi kde pôdorys obsahuje platné rozmery, máte uľahčenú robotu. :)

 

AK BUDEM SÚHLASIŤ S CENOU, ČO NASLEDUJE?

 

Po odsúhlasení cenovej ponuky sa na začiatok spolupráce vystaví zálohová faktúra vo výške 60% z odsúhlasenej cenovej ponuky. V momente, kedy je táto záloha pripísaná na náš účet, návrh zaradíme do rozvrhu prác. Prejdeme si (osobne, telefonicky, alebo mailom) všetky Vaše požiadavky, preferencie, inšpiračné obrázky, skrátka všetko, čo nám pomôže návrhom sa čo najviac trafiť do Vášho vkusu. Pre tých odvážnejších je tu tiež možnosť dať nám voľnú ruku a nechať sa prekvapiť, čo vymyslíme.

 

ZAPLATÍM CELÚ SUMU NARAZ?

 

Na začiatok spolupráce a na zaradenie Vášho projektu do rozvrhu prác je potrebné uhradiť zálohovú faktúru vo výške 60% z odsúhlasenej cenovej ponuky. Zvyšných 40% zaplatíte až keď Vám bude návrh odovzdaný.

 

CENA NÁVRHU MI VYHOVUJE, AVŠAK NEVYHOVUJE MI DOBA DODANIA NÁVRHU

 

Doba dodania návrhu sa pohybuje v rozmedzí 3-8 týždňov. Počas celého roka je to veľmi individuálne a pred začatím spolupráce Vám doba dodania bude oznámená. Ak by pre Vás bola nevyhovujúca, vždy vieme niečo vymyslieť tak, aby boli spokojné obe strany.

MUSÍME SA KVÔLI NÁVRHU STRETNÚŤ ?

 

V prípade, ak disponujete pôdorysom priestoru s platnými rozmermi, stretnutie nie je nutné. Všetko vieme vybaviť telefonicky, prípadne mailom. Tiež si interiér viete zamerať svojpomocne podľa našich inštrukcii.

ROBÍTE NÁVRHY PRE CELÉ SLOVENSKO ?

 

Počas nášho pôsobenia sme navrhovali interiéry nielen po celej našej republike, ale aj v USA, Nemecku, Luxembursku, Česku, či vo Veľkej Británii. Ak máme k dispozícii pôdorys, alebo si zákazník priestor zameria sám, návrh interiéru vieme vypracovať kdekoľvek na svete.

ČO AK SA MI NÁVRH NEBUDE PÁČIŤ?

 

Počas existencie firmy sme navrhli už stovky interiérov a našťastie sa nám ešte nestalo, aby zákazník nebol s návrhom spokojný. V cene návrhu je zahrnutý návrh + jedna úprava a teda ak má zákazník k návrhu nejaké pripomienky, návrh sa upraví.

VIETE MI POMÔCŤ S VÝROBOU A MONTÁŽOU NAVRHNUTÉHO NÁBYTKU?

 

Samozrejme. V zmysle cenníka Vám vieme pripraviť stolárske podklady, na základe ktorých Vám nábytok zhotoví ktorýkoľvek stolár.

ČO AK NAVRHNETE INTERIÉR, KTORÝ SA NEDÁ ZREALIZOVAŤ?

 

Roky praxe náš naučili robiť si svoju prácu profesionálne. Myslíme si, že práve toto na trhu odlíši priemerné firmy od tých lepších. Návrh premýšľame nielen vizuálne, ale aj technicky do najmenšieho detailu tak, aby bol v 100% miere realizovateľný.

 

MÁM ZÁUJEM O ZREALIZOVANIE NÁVRHU, VIETE MI S TÝM POMÔCT ?

 

Aby sme sa vedeli plnohodnotne venovať návrhom interiérov, nevenujeme sa ich realizáciám. Na trhu je množstvo firiem a remeselníkov, ktorí Vám v tomto vedia pomôcť. Z našej strany Vám v prípade záujmu vieme vypracovať stavbárske výkresy rôznych profesii, aby pre Vás realizácia bola hračkou.

bottom of page