CHLIEB NÁŠ KAŽDODENNÝ 

TYP –  komerčný

LOKALITA – Košice

 

VÝMERA –  40 m2

Pekáreň Vamex pre nás pečie chlebík už od roku 1994. Práve pre to sme sa snažili k návrhu novej predajne pristupovať s dôrazom na tradíciu a vyzdvihnutie každodennej poctivej práce stoviek zamestnancov, ktorí sa podieľajú na tom, aby sme mali každý deň na stole čerstvé a zdravé pečivo.

Pri návrhu sme sa snažili využiť jednoduché, nerušivé materiály, aby tak mohli vyniknúť farbou aj vôňou ponúkané pekárenské výrobky. Zvolili sme biely lesklý obklad, ktorý dodá pocit čistoty. V kontraste s bielou sme využili čiernu a antracitovú farebnosť. Aby však predajňa nepôsobila stroho, padla voľba na drevo, ktoré v návrhu ako je tento nesmie chýbať. V tomto prípade sa predajňa nachádza v obchodnom centre Galéria v Košiciach a tak sme mali šťastie a mohli túto predajňu plynulo prepojiť aj s jej susedom, predajňou Tauris, ktorej návrh sme mali takisto na starosti. Vytvoril sa tak plynulý a na seba nadväzujúci pás, ktorý je žiaľ v obchodných centrách skôr vizuálnou výnimkou.

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)