DETSKÁ IZBA NA ZJEDENIE

TYP –  rodinný dom

LOKALITA – Bardejovská Nová Ves

 

VÝMERA – 26 m2

V tomto návrhu sme pracovali s pomerne veľkorysou výmerou detskej izby. Ďalším plusom bol samostatný šatník, takže v izbe sme sa sústredili prioritne na priestor na učenie a spánok. Celá farebnosť návrhu sa nesie v tónoch bielej, béžovej a ružovej farby.

NÁBYTKY A ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Najvýraznejšou časťou izby je zostava pracovného stola s posteľou. Lôžko postele má rozmer 1600 x 2000 mm takže sa na nej bude spať určite princeznovsky :-). Keďže sa stôl tiahne v priestore popred okno a závesy, chceli sme dosiahnuť efekt vzdušnej a levitujúcej stolovej dosky. Preto je napravo integrovaný do nábytku a naľavo je použitá transparentná noha z plexiskla.

V stolovej doske sú samozrejme schované šuflíky na všetky drobnosti. Väčšie úložné priestory sú aj vedľa stola. Pre televízor sme vytvorili nábytkovú zostavu v tvare domčeku, ktorá má v spodnej časti úložný priestor napríklad na hračky, ktorý je pre deti dobre dostupný.

DOPLNKY

Veľká svetloružová posteľ je opticky a materiálovo prepojená s čalúnením, ktoré je rozmiestnené po celej šírke steny. Na stene s dverami je použitý biely "plôtik", ktorý okrem dekoračnej funkcie chráni stenu. Stena nad ním je namaľovaná do rovnakého odtieňu ako béžový nábytok. Zaujímavým prvkom je tapeta Lemari so srdiečkovým motívom.

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)