DOMÁCI WELLNESS

TYP –  komerčný

LOKALITA – Nová Lesná

 

VÝMERA –  65 m2

Každý z nás má rád, ak sa v ubytovaní v ktorom sme momentálne ubytovaní nachádza wellness. Podobne zmýšľali aj majitelia penziónu, ktorí sa rozhodli využiť neobývané podkrovie presne na tento účel. A my sme im podali pomocnú ruku.

Hneď po vstupe na podkrovie sa v ľavej časti nachádza oddychová zóna. Nechýbajú tu dve lehátka na plnohodnotný relax, či priestor pre občerstvenie. V celom priestore sme vzhľadom na umiestnenie penziónu využili drevo, ktoré do wellnessu v prírode jednoducho patrí.

Na podlahe je použitá kamenná dlažba ktorá nadchne vďaka svojej praktickosti, elegancii a nadčasovosti. Zvyšnú farebnosť tvoria jednotlivé nábytky v bielom unidekore, či doplnky v podobnej farebnosti. Osvetlenie je tvorené bodovými zápustnými led svietidlami, ktoré sú doplnené vkusnými, nástennými svietidlami, ktoré dotvárajú príjemnú oddychovú atmosféru.

Toto malé súkromné wellness prekvapí svojou saunou, či hydromasážnou vaňou. Pre rýchle osvieženie je v rohu miestnosti umiestnený aj sprchový kút. V celom priestore je po obvode miestnosti množstvo priestoru na sedenie a relax.

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)