KAVIAREŇ S NÁDYCHOM LUXUSU

TYP –  komerčný/kaviareň

LOKALITA – Veľké Kapušany

 

VÝMERA –  78 m2

Každá kaviareň je niečím špecifická a výnimočná. V tomto prípade sa vkus klientov prikláňal k tmavším farbám a metalickým odtieňom. Našou úlohou bolo vymyslieť niečo čo zaujme a zároveň nebude pôsobiť príliš „vyzývavo“.

Za primárny farebný odtieň sme si zvolili modrú – polnočnú. Keďže je to farba výrazná a v tomto prípadne nosná farba interiéru, ostatnú farebnosť sme zvolili neutrálnu. Zvolili sme odtiene čiernej na svietidlách a odtiene šedej na sedačkách a stoličkách. V kaviarni je spolu 26 miest na sedenie. Priestor je členený tak, aby vznikol intímny priestor pre väčšie aj malé skupiny ľudí.

Zaujímavý detail predstavuje strop. Z polovice zapustený na sebe nesie šedú farbu. Na ostatnú časť stropu je využitá štuková omietka v zlatom odtieni. Vďaka zlatej interiér naberie pocit noblesy a elegancie a zvolenú farebnosť dokonalo podčiarkuje. Podsvietenie stropu umocní pocit ozdobnosti štukovej omietky a dodáva interiéru príjemné doplnkové atmosférové svetlo.

Zlatá farba sa nám vo zvyšku interiéru opakuje na použitej tapete, či na kovových doplnkoch ako sú vnútorné časti svietidiel, rámy obrazov, konštrukcia stola, či paraván z pozláteného kovu. Neutrálna podlaha necháva priestor na vyniknutie zvyšnej, nosnej časti interiéru.

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)