Návrh kuchyne - Košice

TYP –  byt

 

LOKALITA – Košice

 

VÝMERA – 11,25 m2

 

KLIENT – rodina s dvoma malými deťmi

 

ÚLOHA – opticky zväčšiť priestor, docieliť minimalistickú, modernú kuchyňu s množstvom úložného priestoru. Krémová, neutrálna farebnosť bola podmienkou.

 

Fáza pripomienkovanie: Návrh kuchyne má pôsobiť útulne no zároveň nestiesnene, čisto a jednoducho, s prihliadnutím na nenáročnú údržbu. Kuchyňu sme sa snažili opticky zväčšiť a to otvorením priestoru, kde sa pôvodne nachádzala komora. Celá kuchyňa sa, podľa priania klienta, nesie v svetlej krémovej farebnosti. Zvolili sme fóliovanú dosku super mat v odtieňoch béžová a alabaster. Za pracovnú dosku sme vybrali zaujímavý béžový matný odklad s rozmermi 20x40cm. Touto farebnosťou sa takisto docieli optické zväčšenie priestoru. Akcentom sú jedine tmavo hnedé stoličky. Podmienkou klientov takisto bolo, aby bola linka bez otvorených políc a až po strop. Obzvláštnením celého priestoru sú netypické police nad jedálenským stolom.

Fáza odovzdanie:V návrhu došlo k minimálnym zmenám. Chladničku sme presunuli do komory, aby tak vznikla väčšia pracovná plocha na kuchynskej linke. Nad mikrovlnkou pribudla polica.  

Autor návrhu:

 

Mgr.art. Patrik Knoblich

Dizajnér

 

Viac jeho návrhov nájdete TU >>

Fáza pripomienkovanie
Fáza odovzdanie
na šírku.jpg
  • Facebook
  • Instagram

© 2020 staviamedesign.eu