na šírku.jpg
  • Facebook
  • Instagram

© 2020 staviamedesign.eu

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠOM BÝVANÍ

Domov to nie sú len krásne podlahy či značkové dizajnové kúsky. Domov vytvárajú práve osobnosti, ktoré spolu žijú pod jednou strechou. Každodenný život, potreby, koníčky, radosti i starosti......to vytvára skutočný domov. Nie my, ale vy ste tým skutočným dizajnérom Vašich domácností. My Vám vieme len poskytnúť naše skúsenosti, odporúčiť správne materiály a správne nasmerovať Vaše vízie tak, aby sa čas strávený doma  stal plnohodnotnejším a aby ste si mohli užívať to, na čom skutočne záleží...

 

DOM S PEKNÝM SCHODISKOM

Sympatická mladá rodinka nás oslovila s pomocou pri návrhu ich rozostavaného rodinného domu. Hneď pri vstupe nás upútalo dominantné betónové schodisko, ktoré cez úzku chodbu vedie až do obývacej a kuchynskej časti domu. 

 

ZAUJÍMAVÁ BARDEJOVSKÁ KÚPEĽŇA

V neďalekom Bardejove sme pomáhali s návrhom častého problému panelákových kúpeľní a to samozrejme malým priestorom a veľkými požiadavkymi. Keďže kúpeľna s toaletou už v minulosti prešla šikovnou dispozičnou zmenou bolo teraz už len potrebné to tam všetko nejako rozumne poskladať.

 

PRIESTRANNÁ MEZONETOVÁ KÚPEĽŇA V KOŠICIACH

Nadstavby nad bytovým domom v sebe často ukrývajú zaujímavé priestory. Jedným z nich je aj mezonetový byt v širšom centre mesta. Priestranná kúpeľňa v ktorej sme pomáhali s obnovením materiálov a jemnou úpravou dispozície je toho dôkazom.

 

VIAC Z NAŠEJ TVORBY...