RADI RASTIEME A POMÔŽEME VYRÁSŤ AJ VÁM

Komerčné priestory predstavujú v navrhovaní akúsi samostatnú kapitolu. V každom návrhu sa snažíme aby pôsobil autenticky, decentne, ale aj napriek tomu zapamätateľne. Je to vizitka značky, miesto kde by sa ľudia mali radi s úsmevom vracať. Nižšie je pre vás malá ukážka interiérov, kde sme nechali náš rukopis. 

 

YUMMY COFFEE & GOODIES

Kaviarne sú priestor, kde chce človek aspoň nachvíľu "vypustiť paru". V tejto príjemnej kaviarni v Business Centre BSC2 na Moldavskej ceste môžte ochutnať skvelé neapolské espresso, osviežujúce drinky, či fantastické sladkosti.

 

01.jpg
08.jpg

PRVÉ SLOVENSKÉ RYBABISTRO

Spoločnosť Ryba Košice netreba asi nikomu predstavovať. Každý z nás raz za čas siahne po ich povestnej treske. Cieľom našej spolupráce bolo navrhnúť bistro. A nie len také obyčajné bistro, ale prvé slovenské Rybabistro priamo v centrále podniku na Južnej triede. Od roku 2019 si teda budete môcť pochutiť na morských jedlách v modernom prostredí.

REŠTAURÁCIA PO ROKOCH V NOVOM ŠATE

Našou úlohou bolo v tomto projekte dosiahnuť čo najkrajší, nový vzhľad reštaurácie, ktorej súčasťou je aj bowling a to s použitím čo najmenších finančných prostriedkov. Návrh tak predstavuje ďalší dôkaz toho, že aj za malý peniaz sa dá dosiahnuť príjemné miesto na posedenie s kamarátmi.

 

5.jpg
10.png

IT AJ TY ?

V tomto projekte sme navrhovali kanceláriu pre rozvíjajúcu sa IT firmu. Keďže sa priestor nachádza v novom, modernom business centre DUETT, snažili sme sa tomu prispôsobiť aj samotným dizajnom kancelárie. Tá má mimo iného slúžiť na prácu 6 osôb, ale ako to pri IT sektore býva, rátali sme aj s potenciálnym rastom do budúcna.

DOMÁCI WELLNESS

Každý z nás má rád, ak sa v ubytovaní v ktorom sme momentálne ubytovaní nachádza wellness. Podobne zmýšľali aj majitelia penziónu, ktorí sa rozhodli využiť neobývané podkrovie presne na tento účel. A my sme im v tomto podali pomocnú dizajnérsku ruku.

 

3 07.jpg
07b.jpg

KAVIAREŇ S NÁDYCHOM LUXUSU

Každá kaviareň je niečím špecifická a výnimočná. V tomto prípade sa vkus klientov prikláňal k tmavším farbám a metalickým odtieňom. Našou úlohou bolo vymyslieť niečo čo zaujme a zároveň nebude pôsobiť príliš „vyzývavo“.

CHLIEB NÁŠ KAŽDODENNÝ

Pekáreň Vamex pre nás pečie chlebík už od roku 1994. Práve pre to sme sa snažili k návrhu novej predajne pristupovať s dôrazom na tradíciu a vyzdvihnutie každodennej poctivej práce stoviek zamestnancov, ktorí sa podieľajú na tom, aby sme mali každý deň na stole čerstvé a zdravé pečivo.

 

1.png

TAURIS NANOVO

Je jedno v akej oblasti podnikáte. Ak máte chuť niečo zmeniť máme pre Vás dobrú správu. Práve dnes je ten najlepší deň na zmenu. Ale nie len takú malú, ale poriadnu. Napríklad ako táto známa sieť a jej prevádzky po celom Slovensku.