RADI RASTIEME A POMÔŽEME VYRÁSŤ AJ VÁM

Nie nadarmo sa hovorí v partnerstve je sila. Dnešná rýchla doba má bezpochyby mnoho negatív. Neustále sa niečo mení a neustále pribúdajú nejaké novinky, nové aplikácie, či iné fenomény tejto doby. Čo ale mnoho firiem prehliada je, že dostať sa do povedomia ľudí je práve vďaka tejto rýchlej dobe jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Poďte spolu s nami premeniť tieto nevýhody na svoju konkurenčnú výhodu.

 

CHLIEB NÁŠ KAŽDODENNÝ

Pekáreň Vamex pre nás pečie chlebík už 25 rokov. Práve pre to, že tradícia tohto rodinného podniku siaha až do roku 1994, snažili sme sa k návrhu novej predajne pristupovať s dôrazom na tradíciu a vyzdvihnutie každodennej poctivej práce stoviek zamestnancov, ktorí sa podieľajú na tom, aby sme mali každý deň na stole čestvé a zdravé pečivo.

 

KOŠICKÁ TRESKA A DVA ROŽKY

Každé mesto potrebuje niečo, na čo môže byť hrdé. Košice sa môžu pochváliť tradičným výrobcom našej národnej pochúťky Tresky v majonéze – Rybou Košice, ktorá existuje od roku 1946. Od roku 2019 sa budú môcť Košice pochváliť aj prvým RYBABISTROM  priamo v centrále podniku na Južnej triede 54.

 

YUMMY COFFEE & GOODIES

Kaviarne sú priestor, kde chce človek aspoň nachvíľu "vypustiť paru". V tejto príjemnej kaviarni v Košiciach môžte ochutnať skvelé neapolské espresso, osviežujúce drinky, fantastické sladkosti a výborné chlebíčky v príjemnej atmosfére s profesionálnou obsluhou.

HMMM...DAL BY SOM SI :)

Je jedno v akej oblasti podnikáte. Ak máte chuť niečo zmeniť máme pre Vás dobrú správu. Práve dnes je ten najlepší deň na zmenu. Ale nie len takú malú, ale poriadnu. Napríklad ako táto známa sieť a jej prevádzky po celom Slovensku. 

 

KEĎ MOTYKA NEVYSTRELÍ, ALE HRABLE ZAČNÚ LIETAŤ

Jednoznačne najzaujímavejším prvkom v tomto projekte bol fakt, že investor nemal určený vizuálny štýl, či vizuálne prvky ako logo, firemné farby a podobne. To pre nás samozrejme znamenalo, že sme mali pri tvorbe voľnú ruku a do farebnosti sme preniesli motívy prírody a farmárčenia.

 

IT AJ TY ?

Navrhovali sme kanceláriu pre rozvíjajúcu sa košickú IT firmu. Kedže sa priestor nachádza v novovznikajúcom modernom business centre, v návrhu sme použili prírodný materiál dreva, v kombinácií s priznaným betónovým stropom.