NÁŠ PRÍSTUP
Každý zákazník je iný a preto sa aj ku každému snažíme pristupovať individuálne. Snažíme sa vcítiť do Vášho vnímania a cítenia a veľmi elegantne do neho vniesť aj náš odborný pohľad na vec. Do každého návrhu sa snažíme vniesť aj kúsok seba, keďže vieme, že nevytvárame iba akési "obrázky" ale Váš budúci domov, v ktorom budete tráviť tie najkrajšie chvíle s rodinou. V každom projekte kladieme dôraz na jednoduché a čisté línie, praktickosť využitia a jednoduchú údržbu. Sme spokojní až v momente, kedy ste s našou prácou spokojní vy, naši zákazníci.
dobrí anjeli
Okrem toho, že pomáhame hlavne Vám k novému a peknému bývaniu, pomáhame aj tam, kde to kvôli chorobe nemajú ľudia jednoduché. Sme veľmi radi, že sme sa zapojili do projektu a môžeme sa pýšiť týmto logom. Netreba zabúdať na pomoc tým, ktorí to potrebujú, veď dobrým anjelom môže byť vlastne ktokoľvek kto toto číta. Stačí sa len rozhodnúť. 
AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA
1. KROK
Po vyplnení dotazníka  Vám zašleme na mail cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, nasleduje stretnutie, kde nám prezradíte viac o navrhovanej miestnosti. Preberieme si farebné a materiálové riešenie, Vaše inšpiračné obrázky, prekonzultujeme Vaše požiadavky, aby sme sa čo najviac priblížili Vašej predstave o budúcom bývaní. Samozrejme to ide aj bez stretnutia :). Máme množstvo skúsenosti s návrhom "na diaľku". 
2. KROK
Dizajnér sa s plnou hlavou inšpirácie smelo vrhne do navrhovania. Pripraví pre Vás prvú verziu Vášho nového bývania. Túto prvú verziu Vám zašle na mail. V prípade, ak budete mať nejaké pozmeňujúce návrhy na úpravy, prekonzultujete si ich s dizajnérom. Opýtate sa na otázky, ktoré Vám nedajú spať a po vysvetlení všetkých záležitosti sa dizajnér pustí do týchto úprav, aby tak pripravil návrh na odovzdanie. Návrh upravený o zmeny Vám opäť zašle do Vašej emailovej schránky.
3. KROK
Po vytvorení návrhu Vám dizajnér takisto vie pripraviť stolárske výkresy (pre výrobu atypického nábytku na mieru) a stavbárske podklady (na zrealizovanie návrhu stavbárom). Po zhotovení stolárskych podkladov obdržíte zdarma aj cenovú ponuku na ich výrobu od našich stolárov, s ktorými už roky spolupracujeme. Po dokončení od nás tiež dostanete súpis zariaďovacích predmetov v elektronickej podobe, takže bude hračka všetko z návrhu aj reálne kúpiť. 
TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU :)