top of page

O NÁS

Sme manželský pár, ktorý sa venuje interiérovému dizajnu už pekných pár rokov.  Máme za sebou množstvo projektov, kde sme zozbierali cenné skúsenosti a našli cestu ako pretvoriť virtuálnu realitu 3D návrhov do tej skutočnej. Každý nový projekt vnímame ako možnosť rozvíjať naše znalosti a dopomôcť klientovi naplniť jeho predstavy a vízie.
my.jpg
Ján Senčák založil firmu v roku 2010 po vyštudovaní fakulty architektúry a dizajnu STU v Bratislave a UTB v Zlíne. V roku 2015 zlákali vody dizajnu aj Dominiku Senčákovú. A tak sa spolu sprevádzame svetom dizajnu, aj životom.

PREČO MY?

S dizajnérmi sa v poslednej dobe roztrhlo vrece, takže veríme, že je ťažké si vybrať toho správneho. Myslíme si, že dizajn by mal robiť človek, ktorý to robí srdcom. Zároveň sme sa rokmi naučili robiť dizajn profesionálne. To znamená, že technické detaily realizácie premýšľame vopred vo fáze navrhovania, aby sa na stavbe pri samotnej realizácii nemuseli vymýšľať alternatívne a provizórne riešenia. Pretože až pri realizácii klient väčšinou zistí, že dizajn nie je len o pekných obrázkoch.

INDIVIDUÁLNY A ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Každý zákazník je iný, má iné záujmy, preferencie, obľúbené materiály, či farby, preto sa snažíme ku každému pristupovať individuálne s ohľadom na Vaše cítenie a vnímanie.

ONLINE SPOLUPRÁCA

Máme množstvo skúseností s návrhom na diaľku. V prípade, ak zákazník disponuje podkladmi, návrh vypracujeme bez nutnosti osobného stretnutia. Pôsobíme po celom Slovensku, samozrejme aj v zahraničí.

EFEKTÍVNE RIEŠENIA

Kladieme dôraz na jednoduché a čisté línie, praktickosť využitia a jednoduchú údržbu. Snažíme sa navrhovať nadčasové interiéry, ktoré ani po rokoch neomrzia svojou originalitou a nápaditosťou.

DIZAJN ŠETRÍ ČAS AJ PENIAZE

Návrh interiéru pre Vás vypracujeme od 3-8 týždňov, v závislosti od rozvrhu prác. Na konci spolupráce tak získate jasnú predstavu o Vašom budúcom bývaní, disponujete zoznamom použitých zariaďovacích predmetov. Zrealizovať takto pripravený návrh Vám teda ušetrí mnoho času a v neposlednom rade aj peňazí.

AK SME VÁS OSLOVILI BUDEME SA TEŠIŤ NA SPOLUPRÁCU :-)

bottom of page