AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA
1. KROK
Po vyplnení dotazníka, alebo kontaktovaní Vám zašleme na mail cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, nasleduje stretnutie, kde nám prezradíte viac o navrhovanej miestnosti. Preberieme si farebné a materiálové riešenie, Vaše inšpiračné obrázky, prekonzultujeme Vaše požiadavky, aby sme sa čo najviac priblížili Vašej predstave o budúcom bývaní. Samozrejme to ide aj bez stretnutia :). Máme množstvo skúsenosti s návrhom "na diaľku". 
2. KROK
Dizajnér sa s plnou hlavou inšpirácie smelo vrhne do navrhovania. Pripraví pre Vás prvú verziu Vášho nového bývania. Túto prvú verziu Vám zašle na mail. V prípade, ak budete mať nejaké pozmeňujúce návrhy na úpravy, prekonzultujete si ich s dizajnérom. Opýtate sa na otázky, ktoré Vám nedajú spať a po vysvetlení všetkých záležitosti sa dizajnér pustí do týchto úprav, aby tak pripravil návrh na odovzdanie. Návrh upravený o zmeny Vám opäť zašle do Vašej emailovej schránky.
3. KROK
Po vytvorení návrhu, v prípade záujmu, obdržíte zdarma aj cenovú ponuku na výrobu a montáž navrhovaných nábytkov na mieru od našich stolárov, s ktorými spolupracujeme takmer od vzniku firmy. Takisto Vám vieme pomôcť so zhotovením výkresov pre stavbárov tak, aby ste si vedeli zhotoviť navrhovaný interiér bez akýchkoľvek problémov. V prípade, že máte záujem dať si naceniť výrobu a montáž nábytkov u iných stolárov, vieme Vám takisto vypracovať stolárske výkresy.
TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU :)