dobrí anjeli
Okrem toho, že návrhom získate nový a pekný domov, pomôžete aj ľudom, ktorí to kvôli chorobe nemajú jednoduché. Aj vďaka Vám môžeme pravidelne pomáhať tam, kde je to potrebné. Sme veľmi radi, že sa môžeme pýšiť týmto logom a vy môžete mať dobrý pocit z toho, že ste svojim kúskom prispeli na dobrú vec.
AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA
1. KROK
Po vyplnení dotazníka, alebo kontaktovaní Vám zašleme na mail cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, nasleduje stretnutie, kde nám prezradíte viac o navrhovanej miestnosti. Preberieme si farebné a materiálové riešenie, Vaše inšpiračné obrázky, prekonzultujeme Vaše požiadavky, aby sme sa čo najviac priblížili Vašej predstave o budúcom bývaní. Samozrejme to ide aj bez stretnutia :). Máme množstvo skúsenosti s návrhom "na diaľku". 
2. KROK
Dizajnér sa s plnou hlavou inšpirácie smelo vrhne do navrhovania. Pripraví pre Vás prvú verziu Vášho nového bývania. Túto prvú verziu Vám zašle na mail. V prípade, ak budete mať nejaké pozmeňujúce návrhy na úpravy, prekonzultujete si ich s dizajnérom. Opýtate sa na otázky, ktoré Vám nedajú spať a po vysvetlení všetkých záležitosti sa dizajnér pustí do týchto úprav, aby tak pripravil návrh na odovzdanie. Návrh upravený o zmeny Vám opäť zašle do Vašej emailovej schránky.
3. KROK
Po vytvorení návrhu, v prípade záujmu, obdržíte zdarma aj cenovú ponuku na výrobu a montáž navrhovaných nábytkov na mieru od našich stolárov, s ktorými spolupracujeme takmer od vzniku firmy. Takisto Vám vieme pomôcť so zhotovením výkresov pre stavbárov tak, aby ste si vedeli zhotoviť navrhovaný interiér bez akýchkoľvek problémov. V prípade, že máte záujem dať si naceniť výrobu a montáž nábytkov u iných stolárov, vieme Vám takisto vypracovať stolárske výkresy.
TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU :)