NÁŠ PRÍSTUP
Každý zákazník je iný a preto sa aj ku každému snažíme pristupovať individuálne. Snažíme sa vcítiť do Vášho vnímania a cítenia a veľmi elegantne do neho vniesť aj náš odborný pohľad na vec. Do každého návrhu sa snažíme vniesť aj kúsok seba, keďže vieme, že nevytvárame iba akési "obrázky" ale Váš budúci domov, v ktorom budete tráviť tie najkrajšie chvíle s rodinou. V každom projekte kladieme dôraz na jednoduché a čisté línie, praktickosť využitia a jednoduchú údržbu. Sme spokojní až v momente, kedy ste s našou prácou spokojní vy, naši zákazníci.
Okrem toho, že pomáhame hlavne Vám k novému a peknému bývaniu, pomáhame aj tam, kde to kvôli chorobe nemajú ľudia jednoduché. Sme veľmi radi, že sme sa zapojili do projektu a môžeme sa pýšiť týmto logom. Netreba zabúdať na pomoc tým, ktorí to potrebujú, veď dobrým anjelom môže byť vlastne ktokoľvek kto toto číta. Stačí sa len rozhodnúť. 
AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA
1. KROK
Po vyplnení dotazníka  Vám zašleme na mail cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, nasleduje stretnutie, kde nám prezradíte viac o navrhovanej miestnosti. Preberieme si farebné a materiálové riešenie, Vaše inšpiračné obrázky, prekonzultujeme Vaše požiadavky, aby sme sa čo najviac priblížili Vašej predstave o budúcom bývaní. Toto stretnutie môže prebehnúť buď u Vás, alebo Vás veľmi radi privítame v našom ateliéri pri pohári osviežujúcej limonády. 
2. KROK
Dizajnér sa s plnou hlavou inšpirácie smelo vrhne do navrhovania. Pripraví pre Vás prvú verziu Vášho nového bývania. Túto prvú verziu Vám zašle na mail, po ktorom sa opäť môžme stretnúť u nás v ateliéri. V prípade, ak budete mať nejaké pozmeňujúce návrhy na úpravy, prekonzultujete si ich s dizajnérom. Opýtate sa na otázky, ktoré Vám nedajú spať a po vysvetlení všetkých záležitosti sa dizajnér pustí do týchto úprav, aby tak pripravil návrh na odovzdanie. Návrh upravený o zmeny Vám opäť zašle do Vašej emailovej schránky. Po vytvorení návrhu Vám dizajnér takisto vie pripraviť stolárske podklady (pre výrobu atypického nábytku na mieru) a stavbárske podklady (na zrealizovanie návrhu stavbárom). 
3. KROK
Návrh interiéru u nás obrázkami nekončí. Snažíme sa, aby ste si svoj navrhnutý interiér vedeli jednoducho zrealizovať. Po dokončení od nás dostanete portfólio s vizualizáciami, výkresmi, súpisom zariaďovacích predmetov a DVD nosičom s návrhom v elektronickej podobe. Tiež Vám v prípade záujmu vieme všetky použité zariaďovacie predmety zakúpiť a doručiť priamo pred Vaše dvere.  Ukážku Vášho vytlačeného portfólia si môžete pozrieť tu
interiery, kosice,navrh interieru
TO NAJDOLEŽITEJŠIE NA KONIEC...
Pýtate sa kto stojí za tým všetkým? Tím staviamedesign tvorí mladý, ale odborný tím ľudí, ktorí robia to, čo ich baví a robia to s celým svojím srdcom. Sme jedna rodina, v ktorej má každý svoje podstatné miesto. 
MGR.DOMINIKA KOTULIČOVÁ
EKONOMICKÉ ODDELENIE,MARKETING
obchod@staviamedesign.eu
+421 915 328 280
MGR.ART. PATRIK KNOBLICH
DIZAJNÉR
dizajn2@staviamedesign.eu
+421 907 490 600
MGR.ART. JÁN SENČÁK
DIZAJNÉR
jansencak@staviamedesign.eu
+421 918 359 290
A AKO TO U NÁS VYZERÁ? 
TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU :)
na šírku.jpg
  • Facebook
  • Instagram

© 2020 staviamedesign.eu