NÁŠ PRÍSTUP
Potreby každého nášho klienta sú iné, preto každý nový projekt je pre nás výzvou. Kolektív staviamedesign.eu tvorí mladý, ale odborný tím ľudí, ktorí Vám ochotne poradí a pomôže. V každom projekte kladieme dôraz na jednoduché a čisté línie, praktickosť využitia a jednoduchú údržbu. Našim hlavným cieľom je spokojný zákazník a dobre odvedená práca. Máme profesionálny nadhľad a prehľad - vieme Vám pomôcť s Vašim interiérom, exteriérom, či s realizáciou atypického nábytku. 
PREČO MY
Neustále vylepšujeme naše služby s cieľom maximálne uspokojiť našich zákazníkov. Ako jedna z mála slovenských firiem vlastníme najmodernejšie, špičkové programy pre vizualizácie interiérov. Na trhu pôsobíme od roku 2010 a máme za sebou množstvo spokojných zákazníkov. 
TÍM STAVIAMEDESIGN.EU TVORIA
ING.ARCH. RÓBERT TITKO
ARCHITEKT
dizajn@staviamedesign.eu
+421 907 490 600
Galériu jeho projektov nájdete TU
MGR.DOMINIKA KOTULIČOVÁ
EKONOMICKÉ ODDELENIE,MARKETING
obchod@staviamedesign.eu
+421 915 328 280
MGR.ART. MONIKA RUSINKOVÁ
DIZAJNÉR
dizajn3@staviamedesign.eu
+421 907 490 600
Galériu jej projektov nájdete TU
MGR.ART. PATRIK KNOBLICH
DIZAJNÉR
dizajn2@staviamedesign.eu
+421 907 490 600
Galériu jeho projektov nájdete TU
MGR.ART. JÁN SENČÁK
KONATEĽ STAVIAMEDESIGN.EU
jansencak@staviamedesign.eu
+421 918 359 290
AKO ODOVZDÁVAME NÁVRHY
Návrh interiéru u nás obrázkami nekončí. Snažíme sa, aby ste si svoj navrhnutý interiér vedeli jednoducho zrealizovať. Po dokončení od nás dostanete portfólio s vizualizáciami, súpisom zariaďovacích predmetov a DVD nosičom s návrhom v elektronickej podobe. Tiež Vám v prípade záujmu vieme všetky použité zariaďovacie predmety zakúpiť a doručiť priamo pred Vaše dvere. 
Ukážku portfólia si môžete pozrieť tu
interiery, kosice,navrh interieru
na šírku.jpg
  • Facebook
  • Instagram

© 2020 staviamedesign.eu