PRVÉ SLOVENSKÉ RYBABISTRO

TYP –  komerčný/bistro

LOKALITA – Košice

 

VÝMERA –  54 m2

Spoločnosť Ryba Košice netreba asi nikomu predstavovať. Každý z nás raz za čas siahne po ich povestnej treske. Cieľom našej spolupráce bolo navrhnúť bistro. A nie len také obyčajné bistro, ale prvé slovenské Rybabistro priamo v centrále podniku na Južnej triede. Od roku 2019 si teda budete môcť pochutiť na morských jedlách v modernom prostredí.

K dispozícii sme mali rozmermi pomerne úsporný priestor. Preto sme pri voľbe hlavnej farebnosti využili jednoznačne bielu farbu. Tá sa objavuje v lesklom variante na tehlovom obklade a tapete s príznačným vzorom. Aby priestor nepôsobil nudne a sterilne, vniesli sme do neho pastelové odtiene žltej, červenej a samozrejme modrej farby. Tá sa nám v interiéri objavuje najvýraznejšie a to najmä na stoličkách, svietidlách a grafike na stene pri vchodových dverách.

Priestor na experimentovanie sme tentokrát našil na strope interiéru a ozvláštnili ho čiernym náterom. Priestoru tak dodá hĺbku a uberie pozornosť od rôznych technických riešení umiestnených na strope.

Drevo sa objavuje na hlavnom predajnom pulte, stolíkoch na státie, či na klasickom sedení pri okne a priestor nám krásne prepája do jedného celku.

Stredomorský nádych sme sem vniesli aj použitím jutového lana, ktorý obopína stĺp pri hlavnom pulte a stáva sa tak zaujímavým prvkom, ktorý upúta oko každého stravníka. Jutové lano sa nám objavuje aj na svietidlách pri okne kde námornícky uzol pôsobí viac ako vhodne. Okoloidúceho tak vtiahne dovnútra hneď pri prvom pohľade.

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)