TAURIS NANOVO

TYP –  komerčný

LOKALITA – Slovensko

 

VÝMERA –  73 m2

Je jedno v akej oblasti podnikáte. Ak máte chuť niečo zmeniť máme pre Vás dobrú správu. Práve dnes je ten najlepší deň na zmenu. Ale nie len takú malú, ale poriadnu. Napríklad ako táto známa sieť a jej prevádzky po celom Slovensku. 

Sme veľmi radi, že sme mohli byť súčasťou tohto konceptu. Spoločnosť sa rozhodla tak trošku refreshnuť vzhľad ich prevádzok a my sme sa snažili, aby nové predajne pôsobili sviežo a nadčasovo. Vzhľadom na rôzne usporiadania a štýly predajní sme hľadali univerzálnu cestu vzhľadu, kde by bolo na prvý pohľad jasné o akú predajňu ide. 

Napríklad na túto presklenú a slnečnú prevádzku sa môžu tešiť obyvatelia Svidníka. Farebnosť je daná logom, takže sme sa pridržali použitia bielej, červenej a antracitovej farby v kombinácii s drevom. 

V tomto príklade sme v Leviciach pracovali s menším a tmavším priestorom. Drevo je použité o niečo viac, avšak stále v rozumnej miere. Použité osvetlenie je jednoduché, tak ako aj lavicové sedenie v antracitovej farebnosti.

Kombinácia červených, bielych a antracitových stoličiek sa opakuje po celom Slovensku :). V tomto prípade je návrh ozvláštnený aj použitím živej zelene, čo pridá predajni prirodzený a oku lahodiaci vzhľad. 

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)