YUMMY COFFEE & GOODIES

TYP –  komerčný/kaviareň

LOKALITA – Košice

 

VÝMERA –  86 m2

Kaviarne sú priestor, kde chce človek aspoň nachvíľu "vypustiť paru". V tejto príjemnej kaviarni v Business Centre BSC2 na Moldavskej ceste môžte ochutnať skvelé neapolské espresso, osviežujúce drinky, či fantastické sladkosti.

Hlavným a najvýraznejším prvkom interiéru je jednoznačne drevo. Je použité v oblasti predajného pultu, na stenách, či na deliacích stenách so sedením. Priestor sedenia pri sklenenej stene je doplnený zníženým podhľadom z dreveného roštu, ktorý dáva priestoru príjemné proporcie.

Sedenie je po stranách riešené lavicami, ktoré sú doplnené stoličkami rôzneho typu a farebnosti, čo dodáva priestoru zaujímavý prvok. Farebnosťou však rešpektujú daný farebný nádych interiéru.

Na strope a drevených podhľadoch sú použité čierne lineárne závesné LED svietidla, ktoré nielenže na čiernom strope vyniknú, ale vytvárajú aj zaujímavé svetelné tiene v celom priestore kaviarne.

Dominantné drevo decentne dopĺňa bielo-čierna farebnosť s občasným využitím betónových povrchov. Drevo v tomto návrhu krásne „oteplí“ inak industriálny nádych kaviarne. K prepojeniu dreva a surových materiálov slúži bezúdržbová machová stena, ktorá tvorí príjemný kút kaviarničky.

Zaujal Vás tento návrh a chcete vidieť viac ? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame, či Pintereste. A ak by ste chceli vypracovať cenovú ponuku pre Vás, stačí kliknúť. :)