top of page

NAŠE SLUŽBY V PREHĽADNÝCH KATEGÓRIACH

NÁVRH DISPOZÍCIE

dispo.jpg

Slúži na čo najefektívnejšie rozvrhnutie interiéru / priestoru. Obsahuje pôdorys so základnými rozmermi, rozvrhnutie nábytkov a jednotlivého zariadenia, prípadne dispozičné zmeny spočívajúce v pridaní / odobraní priečky, časti priečky, zmene umiestnenia dverí, okna a pod.  Cena obsahuje 2 riešenia Vašej dispozície. 

5€/m2

NÁVRH INTERIÉRU

inter.jpg

Slúži na získanie konkrétnej predstavy o budúcom vzhľade Vášho interiéru. Obsahuje zdigitalizovanie dodaných podkladov, návrh interiéru, fotorealistickú 3D vizualizáciu, dispozičný návrh rozmiestnenia použitých prvkov v interiéri ( pohľad zhora ), zoznam použitých solitérnych

( zakúpiteľných ) prvkov v interiéri, konzultácie a úprava návrhu.

* cena platí pri interiéroch nad 50m2

22€/m2

PODKLADY STAVBA

tech4.jpg

Stavebné podklady slúžia na to, aby sa Vám návrh interiéru jednoduchšie realizoval, nech už ide o rozmiestnenie vypínačov, zásuviek, svietidiel, vodovodných armatúr, kladačský plán, výkaz/výmer, výkres búracích prác, či výkres nových konštrukcií a pod. Na ich základe je možné nacenenie rozsahu potrebných prác a sú predpokladom úspešnej realizácie diela.

* v prípade zhotovenia výkresov pre viaceré profesie je cena za 1 profesiu nižšia

150€/profesia

PODKLADY NÁBYTOK

stol5.jpg

Podklady pre stolárov slúžia primárne na detailnejšie rozkreslenie navrhovaných nábytkových dielov. Výkresy obsahujú navrhované rozmery, špecifikáciu použitých materiálov, dekorov, úchytiek, výsuvov, kovaní, LED podsvietení a iných detailov. Na ich základe je možné nacenenie navrhovaného nábytku na mieru a sú predpokladom úspešnej realizácie navrhovaných nábytkov.

* v prípade zhotovenia výkresov pre viaceré miestnosti je cena za 1 miestnosť nižšia

150€/miestnosť

MÁM ZÁUJEM O NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

DAKUJEME ZA VYPLNENIE. CENOVU PONUKU VAM ZASLEME NA UVEDENU EMAILOVU ADRESU

bottom of page