top of page

NAŠE SLUŽBY V PREHĽADNÝCH KATEGÓRIACH

NÁVRH DISPOZÍCIE

navrh dispozicie
Slúži na čo najefektívnejšie rozvrhnutie interiéru / priestoru. Obsahuje pôdorys so základnými rozmermi, rozvrhnutie nábytkov a jednotlivého zariadenia, prípadne dispozičné zmeny spočívajúce v pridaní / odobraní priečky, časti priečky, zmene umiestnenia dverí, okna a pod.  Cena obsahuje 2 riešenia Vašej dispozície. 

6€/m2

NÁVRH INTERIÉRU

navrh interieru
Slúži na získanie konkrétnej predstavy o budúcom vzhľade Vášho interiéru. Obsahuje zdigitalizovanie dodaných podkladov, návrh interiéru, fotorealistickú 3D vizualizáciu, konzultáciu návrhu a 1 súbor úprav podľa Vašich požiadaviek, dispozičný návrh rozmiestnenia použitých prvkov v interiéri ( pohľad zhora ), zoznam použitých solitérnych ( zakúpiteľných ) prvkov v interiéri, zoznam použitých dekorov navrhovaných nábytkov.

* cena platí pri interiéroch nad 50m2

28€/m2

PODKLADY STAVBA

podklady stavba
Stavebné podklady slúžia na to, aby sa Vám návrh interiéru jednoduchšie realizoval, nech už ide o rozmiestnenie vypínačov, zásuviek, svietidiel, vodovodných armatúr, kladačský plán, výkaz/výmer, výkres búracích prác, či výkres nových konštrukcií a pod. Na ich základe je možné nacenenie rozsahu potrebných prác a sú predpokladom úspešnej realizácie diela.

od 180€/profesia

PODKLADY NÁBYTOK

podklady stolar
Podklady pre stolárov slúžia primárne na detailnejšie rozkreslenie navrhovaných nábytkových dielov. Výkresy obsahujú navrhované rozmery, špecifikáciu použitých materiálov, dekorov, úchytiek, výsuvov, kovaní, LED podsvietení a iných detailov. Na ich základe je možné nacenenie navrhovaného nábytku na mieru a sú predpokladom úspešnej realizácie navrhovaných nábytkov.

od 180€/miestnosť

MÁM ZÁUJEM O NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

DAKUJEME ZA VYPLNENIE. CENOVU PONUKU VAM ZASLEME NA UVEDENU EMAILOVU ADRESU

bottom of page