top of page

ZEMITÝ DVOJIZBOVÝ BYT, REZIDENCIA SEVERNÁ, BANSKÁ BYSTRICA

Celý návrh sa nesie v odsúhlasených farbách a to vo svetlých, teplých a prírodných tónoch. Aby pôsobil interiér príjemne, využili sme taktiež na ozvláštnenie čierne prvky a kameninový dekor. Interiér tak pôsobí neutrálne, nadčasovo a elegantne. V celom návrhu je použitá vinylová podlaha v prírodnom odtieni a moderné líniové svietidla, ktoré priestoru dodajú nádych luxusu. Pocit elegancie podčiarkujú takisto použité nadštandardné bezzárubňové dvere s atypickou výškou a bezúchýtkove prvky na Tip-on a schované úchytky.

LOKALITA:
Banská Bystrica 

ROZLOHA: 
48 m2

TYP:
byt

VSTUPNÁ CHODBA

Zádverie sa nesie v tónoch, ktoré možno badať aj v ostatných častiach bytu a ktoré sme spomínali vyššie. Hneď pri vstupe máme sedenie s vešiačikmi, na ktoré nadväzuje vstavaná skriňa s veľkým množstvom úložných priestorov.

OBÝVACIA IZBA

V hlavnej dennej zóne sme sa snažili z každého miesta vyťažiť čo sa dá, keďže priestor nebol až tak veľkorysý. Napriek tomu si myslíme, že má každý predmet v tejto zóne svoje miesto a opodstatnenie a všetko spolu pekne ladí. Sedačka má rozmer 260 x 200 cm a je vo svetlošedom odtieni. Stolík v sebe po odklopení skrýva úložný priestor, čo určite majitelia ocenia. V interiéri sme decentne umiestnili aj rôzne podsvietenia a vitrínky s podsvietením.

KUCHYŇA A JEDÁLENSKÁ ČASŤ

Čo sa týka rozloženia kuchyne, tá je v tvare písmena "L" ku ktorej je prisadený jedálenský stôl. Týmto spôsobom sú pekne rozdelené zóny kuchyňa – obývačka. Čo sa týka samotnej kuchyne, zľava je tvorená vstavanou chladničkou, nasleduje kombinovaná rúra s mikrovlnkou, drez, umývačka riadu o rozmere 60cm a varná doska. V rámci farebnosti je to opäť kombinácia svetlohnedého odtieňu na skrinkách, drevodekoru a kameniny na pracovnej doske a na kuchynskej zástene. Vypínače a zásuvky sme zvolili v čiernej farbe a myslíme, že takto v interiéri predstavujú zaujímavý prvok.